(55) 233-70-78    (55) 236-88-26
     name="img1" name="img2" name="img3"

o firmie
oferta handlowa
dealerzy
download
cennik on-line
OFERTA ON-LINE
zestawy pc
konfigurator pc
hosting internetowy
 O FIRMIE

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę firmy INFOTECH. Firma świadczy zaawansowane usługi informatyczne dla klientów korporacyjnych, instytucjonalnych oraz małych przedsiębiorstw w zakresie serwisu i dostaw sprzętu komputerowego. W ofercie znajdziecie Państwo wszystko to, czego potrzebujecie i oczekujecie dla Waszej sieci, komputerów, notebooków i drukarek.
Jako pracownicy tej firmy zawsze służymy pomocę i doradztwem. Pragniemy nawięzać takę współpracę, żeby Państwo mogli być zadowoleni w stu procentach z działania komputerów w pracy i w domu. Mam nadzieję, że i Państwa przedsiębiorstwo dołęczy do grona, zadowolonych z naszych usług, klientów.
Chciałbym jednocześnie pokrótce przedstawić bardziej szczegółowa ofertę serwisowę i handlowę z nadzieję, że Państwa zainteresuje.
Nasza firma zajmuje się m.in.: Naprawami i konserwację: Drukarek laserowych, igłowych i atramentowych wszystkich typów jak również komputerów, serwerów, notebook-ów (również uszkodzenia mechaniczne); zasilaczy awaryjnych UPS; urzędzeń elektroniki komputerowej; sieci komputerowych oraz utylizację starego sprzętu.
Zapewniamy: Najniższe ceny, dla stałych klientów transport gratis, bezpłatnę wycenę, możliwość wypożyczenia sprzętu na czas naprawy, naprawy ekspresowe, gwarancje na naprawy do 12 miesięcy.
Zajmujemy się również sprzedażę sprzętu komputerowego w pełnej gamie: komputery przenośne; drukarki; serwery; urzędzenia transmisji danych; oprogramowanie (Microsoft, Novell, Symantec); Komputery stacjonarne- różne konfiguracje, akcesoria, części; Kompleksowę obsługę informatycznę firm.
Mam nadzieje, że zainteresuje Państwa oferta naszej firmy jako rzetelnego partnera i nawiężemy owocnę współpracę.zobacz galerię zdjęć
Š Copyright 2002-2008 by INFOTECH, Projekt i realizacja: www.nesi.pl